Náš příběh

Vítejte na stránce Dreamy. Jsem Lucka, máma dvou malých čiperů, a ručně pro vás šiji se svým týmem dekorace do pokojíčků a připravuji další novinky.

Celý příběh začal dříve, než jsem se stala maminkou, vždy jsem si šila pro své vlastní potřeby. První dětské dílo vzniklo po narození syna Lukáška, kdy jsem pro něj vytvořila povlečení a mantinel. Manžel trávil hodně času prací a na moje mudrovaní, aby se více věnoval rodině, mi odvětil, že si mám najít nějakou zábavu.

Jak už to bývá, nejlepší nápady vznikají náhodou, třeba na kávě s kamarádkou :-). Tehdy jsem při vymýšlení aktivity, které bych se mohla věnovat, poprvé vyslovila designování pokojíčků a nápad udělat vše jako celek tak, aby maminky nemusely každý kousek kupovat samostatně a složitě ladit barvy. Kamarádka mi dala nabídku, abych jí zkusila ušít pokojíček pro její dcerku.

Nejen ji, ale pak i další návštěvy, pokojíček nadchl a tím přišly další objednávky. Šitím jsem vyplňovala volná dopoledne, kdy Lukášek začal chodit do školky a večery, noci, kdy manžel nebyl doma a synek spal. 

K životu patří i těžké chvíle, zatoužili jsme po druhém miminku, ale bohužel jsem dvakrát potratila. Šití a přibývající zakázky, pozitivní přístup maminek a jejich chvála mě držely nad vodou a začala jsem tím žít naplno. Nakonec nám do života přišlo vytoužené miminko v podobě chlapečka Matouška (mezi námi děvčaty, ačkoliv se nám holčička nepodařila, mám i tak díky svým skvělým klientkám možnost vyřádit se na růžových pokojíčcích).

fg9a4655.jpg

V čem je Dreamy unikátní? Vždy ke každé zakázce přistupuji individuálně, vše je šito na míru vašemu vkusu a potřebám. Klademe důraz na kvalitní zpracování a na praktické detaily, které každá maminka docení. Jsem máma jako vy a udělám maximum pro vaši spokojenost.

Těším se na spolupráci,

Vaše Lucka